Co to jest Bowling?

Jest to najpopularniejsza odmiana gry w kręgle. W odmianie tej występuje dziesięć kręgli ustawionych w trójkąt. Gracz ma za zadanie strącić je w jak najmniejszej ilości rzutów.

Gra składa się z dziesięciu rund dla każdego gracza. Na początku każdej rundy kręgle są ponownie ustawiane. W każdej rundzie gracz ma dwa rzuty. Runda kończy się gdy zawodnik strąci wszystkie kręgle, bądź skończą mu się rzuty. Za każdy strącony kręgiel gracz dostaje 1 punkt.

Wyjątki:

  • strike” – następuje gdy zawodnik strąci wszystkie 10 kręgli w jednym rzucie (pierwszym z rundy). Kręgle z następnych dwóch rzutów będą liczone podwójnie.
  • spare” – następuje gdy zawodnik strąci wszystkie 10 kręgli w jednej rundzie. Kręgle z następnego rzutu będą liczone podwójnie.

Bowling w Parku Wodnym OCTOPUS

 

Jedną z głównych atrakcji naszego obiektu jest 4-torowa kręgielnia, wyposażona w najnowocześniejszy sprzęt do gry w bowling firmy Via-Bowling. Projekt kręgielni wykonany był przez  fachowców zajmującymi się od lat realizacją tego rodzaju obiektów. Tory, kule, kręgle, maszyny do ich ustawiania oraz system obliczania i zobrazowania zdobytych punktów Via-Bowling składają się na najwyższej jakości wyposażenie.

 

Wszystkie tory znajdujące się w obiekcie posiadają opcjonalny system podnoszonych bandy. Wszystko po to aby po rzucie kula nie mogła wypaść z toru, dzięki czemu osoby początkujące i dzieci, nie miały żadnych problemów z trafianiem w kręgle. Tory umożliwiają wyśmienitą zabawę przy świetle ultrafioletowym. Osoby, które nie potrafią grać w bowling mają możliwość uzyskania fachowej, bezpłatnej porady u pracowników kręgielni, którzy nie tylko dokładnie wytłumaczą zasady gry i pomogą dobrać odpowiedni sprzęt ale także zademonstrują jak powinien wyglądać prawidłowo wykonany rzut kulą.

 

Tory w Parku Wodnym OCTOPUS są w pełni zautomatyzowanie i skomputeryzowanie, co zapewnia płynną grę. Punktacja wraz z wynikami poszczególnych gier podawane są na bieżąco, w jasny i przejrzysty sposób dodatkową atrakcją jest pomiar prędkości kuli co jeszcze bardziej pobudza rywalizację.

 

W trakcie gry zapraszamy do zapoznania się z menu baru, zawierającym szybkie i smaczne przekąski, chłodzące i dodające energii napoje oraz trunki. Personel, zajmujący się wyłącznie klientami na torach, zapewnia obsługę kelnerską na najwyższym poziomie.

 

Organizujemy również imprezy zamknięte, urodziny, turnieje firm.

 

Kategorie wiadomości

Octopus

FIT ATHLETICA

Zapraszamy do naszych obiektów