fbpx

NAUKA PŁYWANIA

Dwójka dzieci uczy się pływać w dmuchanych kółkach. Mają na sobie fioletowe okulary przeciwsłoneczne

nauka pływania

Dopiero zaczynasz naukę pływania? Chciałbyś nauczyć dziecko pływać?Startujesz w zawodach triathlonowych? Nic prostszego. Zapisz siebie lub dziecko na zajęcia grupowe bądź indywidualne. 

Prowadzimy kursy nauki pływania zarówno dla osób zaczynających swoją przygodę z pływaniem, jak również chcących poprawić swoje umiejętności pływackie.

Wysokiej jakości kadra instruktorów jest do Państwa dyspozycji

 

zajęcia dla dorosłych

Nie ważne ile masz lat. Nie ważne co obecnie potrafisz i co chcesz osiągnąć. Ważne byś w wodzie czuł się komfortowo. Pływania można się nauczyć w każdym wieku. Stworzymy specjalnie dla Ciebie program indywidualny lub zapraszamy na zajęcia grupowe. Wspieramy tych, którzy do tej pory się obawiali oraz tych, którzy chcą lepiej się przygotować do triathlonu lub zawodów pływackich

zajęcia dla dzieci

Na etapie doskonalenia nauki pływania polecamy zajęcia w małych grupach, bądź indywidualne. Będą odpowiednie zarówno dla nastolatków, jak i zaawansowanych adeptów pływania. Ważne w takim przypadku jest indywidualne podejście do wykonywanych ćwiczeń, zarówno jeśli chodzi o tryb jak i tempo zajęć.

zajęcia grupowe

Zajęcia grupowe szczególnie polecamy dzieciom w fazie nauki pływania. Nie ma nic lepszego niż uczenie się od siebie nawzajem i pokazania, że każdy to potrafi. Wzajemne towarzystwo jest w stanie zapewnić świetną zabawę połączoną z postępami w nauce pływania

REGULAMIN NAUKI PŁYWANIA

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

cennik

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Więcej informacji dostępnych jest w kasach PW OCTOPUS

61 89 26 270